Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Energie

IEA varovala Německo před jednostranným odchodem od jaderné energie

temelin12
Generální ředitel Mezinárodní agentury pro energii (IEA) Nobuo Tanaka varoval Německo před samostatným odchodem od jaderné energie. V pondělí o tom informovala agentura Reuters s odvoláním na rozhovor Tanaky pro list Financial Times Deutschland.

Číst dál...

VIDEO: Víc než polovina lidí má kvůli havárii jaderné elektrárny Fukušima obavy o své zdraví

fukushima
Určité obavy o své zdraví nebo svých blízkých v souvislosti s havárií japonské jaderné elektrárny Fukušima pociťuje více než polovina Čechů (60 procent). Vyplývá to z průzkumu, který v úterý zveřejnilo CVVM.

Číst dál...

VIDEO: S využitím alternativních zdrojů energie pomůže i firma Neosolar

solarni_elektrarna_mala
Solární systémy pro ohřev vody, solární panely, tepelná čerpadla, klimatizace, vzducho-technika a rekuperace. To vše má ve své nabídce firma Neosolar. S chlazením FREE COOLING se Neosolar stal i finalistou mezinárodní soutěže ENERGY GLOBE AWARD ČR 2010, což je ocenění těch nejlepších energeticky úsporných projektů.  O VÝHODÁCH  A PLUSECH CELÉ NABÍDKY FIRMY NEOSOLAR VÍCE PROZRADIL JEJÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE JAN DVOŘÁK!

Číst dál...

Jadernou elektrárnu Temelín navštívilo už 400 tisíc lidí

temelin12
Jubilejním 400 tisícím návštěvníkem jaderné elektrárny Temelín se v úterý stala studentka 3. ročníku Střední odborné školy COP Sezimovo Ústí Lenka Kučerová. Agentuře Mediafax to řekl mluvčí elektrárny Marek Sviták.

Číst dál...

VIDEO: Zelená úsporám je v mínusu osm miliard korun, přijímání nových žádostí v nedohlednu

zelena_usporam
Budoucnost aktuálně pozastaveného programu Zelená úsporám není stále jasná, zejména kvůli jeho celkovému deficitu, který dosahuje více než 7,8 miliardy korun. Všechny schválené žádosti však budou vyplaceny, ujistil ve středu ministr životního prostředí (MŽP) Tomáš Chalupa (ODS).

Číst dál...

REKLAMA