Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Energie

VIDEO: S využitím alternativních zdrojů energie pomůže i firma Neosolar

solarni_elektrarna_mala
Solární systémy pro ohřev vody, solární panely, tepelná čerpadla, klimatizace, vzducho-technika a rekuperace. To vše má ve své nabídce firma Neosolar. S chlazením FREE COOLING se Neosolar stal i finalistou mezinárodní soutěže ENERGY GLOBE AWARD ČR 2010, což je ocenění těch nejlepších energeticky úsporných projektů.  O VÝHODÁCH  A PLUSECH CELÉ NABÍDKY FIRMY NEOSOLAR VÍCE PROZRADIL JEJÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE JAN DVOŘÁK!

Číst dál...

Jadernou elektrárnu Temelín navštívilo už 400 tisíc lidí

temelin12
Jubilejním 400 tisícím návštěvníkem jaderné elektrárny Temelín se v úterý stala studentka 3. ročníku Střední odborné školy COP Sezimovo Ústí Lenka Kučerová. Agentuře Mediafax to řekl mluvčí elektrárny Marek Sviták.

Číst dál...

VIDEO: Zelená úsporám je v mínusu osm miliard korun, přijímání nových žádostí v nedohlednu

zelena_usporam
Budoucnost aktuálně pozastaveného programu Zelená úsporám není stále jasná, zejména kvůli jeho celkovému deficitu, který dosahuje více než 7,8 miliardy korun. Všechny schválené žádosti však budou vyplaceny, ujistil ve středu ministr životního prostředí (MŽP) Tomáš Chalupa (ODS).

Číst dál...

Německo by mělo uspíšit odchod od jaderné energetiky, tvrdí ministr životního prostředí

temelin12
Německo by mělo uzavřít své jaderné elektrárny rychleji, než plánovalo, uvedl tamní ministr životního prostředí Norbert Röttgen poté, co Křesťanskodemokratická unie (CDU) o víkendu neuspěla ve volbách v Bádensku-Württembersku. V pondělí o tom informovala agentura Reuters.

Číst dál...

Premiér připustil možnost prolomení limitů těžby uhlí

petr_necas
V České republice by mohly být limity těžby hnědého uhlí prolomeny, připustil premiér Petr Nečas (ODS) v úterý během zahájení kongresu o české energetice. Zároveň slíbil, že jeho vláda je neprolomí, pokud nebude mít souhlas obyvatel v daných oblastech.

Číst dál...

REKLAMA