Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Energie

Na Štědrý den zajistí provoz Temelína tři stovky lidí


temelin12

Celkem tři stovky pracovníků budou na Štědrý den zajišťovat provoz Jaderné elektrárny Temelín. Vloni se na Štědrý den v České republice spotřebovalo 161 miliónů kWh elektřiny, 60 procent energie vyrobily dvě české jaderné elektrárny, řekl ve středu agentuře Mediafax mluvčí elektrárny Marek Sviták.

Číst dál...

Plyn pro domácnosti od RWE bude levnější, distributor zohledňuje snížení poplatků

plyn_varicPlyn pro domácnosti od RWE bude levnější. Distributor zohledňuje snížení poplatků, které prosadil Energetický regulační úřad, sdělila společnost RWE v neděli.

Číst dál...

Pražské domácnosti si v příštím roce připlatí za elektřinu o 2,7 procenta více

elektricke_napeti

Pražská energetika, která zásobuje elektřinou hlavní město, zdraží od ledna elektřinu. Energetická společnost v úterý informovala, že domácnosti v metropoli, které elektřinou netopí ani nehřejí vodu, zaplatí o 2,7 procenta více než letos.

Číst dál...

Cena tepla a teplé vody v Milevsku vzroste o šest procent

teplo_radiator

Cena tepla a teplé vody v Milevsku na Písecku vzroste od ledna 2012 průměrně o šest procent. Agenturu Mediafax o tom v úterý informoval starosta Zdeněk Herout (ODS).

Číst dál...

PRŮZKUM: Cena elektřiny je už tradičně tím nejsilnějším důvodem pro nespokojenost

penize_rozpocetPodle průzkumu agentury Factum Invenio s názvem Veřejnost a elektřina 2011 je tím nejsilnějším důvodem pro nespokojenost už tradičně cena elektrické energie. Agentura o tom informovala v úterý.

Číst dál...

REKLAMA