Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Jaderná

VIDEO: Dukovany jsou bezpečné, konstatovala po kontrole mezinárodní komise

dukovany_ikona
Jaderná elektrárna v Dukovanech je velmi dobře provozované zařízení. K takovému závěru podle mluvčího elektrárny Petra Spilky došla mezinárodní mise OSART, která elektrárnu sedmnáct dní kontrolovala.

Číst dál...

Na jaderné úložiště obce dostanou příspěvek ještě před jeho zbudováním

jaderne_palivoObce, na jejichž katastrálním území by se mělo v budoucnu budovat úložiště jaderného odpadu, zřejmě od státu budou moci dostávat kompenzace ještě předtím, než úložiště vznikne. Vyplývá to z materiálu ministerstva průmyslu a obchodu (MPO), který v pátek poslanci pustili do posledního, třetího, čtení.

Číst dál...

VIDEO: V Dukovanech začíná mezinárodní prověrka

dukovany_ikona
Jaderná elektrárna v Dukovanech od pondělí hostí už potřetí ve své historii prověrku Mezinárodní agentury pro atomovou energii ve Vídni. Agentuře Mediafax to potvrdil mluvčí elektrárny Petr Spilka. PODÍVEJTE SE NA OSLAVY 25 LET JADERNÉ ELEKTRÁRNY DUKOVANY!

Číst dál...

V Moskvě začíná mezinárodní jaderné fórum a veletrh Atomexpo

Atomexpo_logo
V ruském hlavním městě Moskvě začíná v pondělí mezinárodní jaderné fórum Atomexpo. Letošní třetí ročník nese téma "Rozvoj jaderné energetiky: Přestávka, nebo pokračování?".

Číst dál...

IEA varovala Německo před jednostranným odchodem od jaderné energie

temelin12
Generální ředitel Mezinárodní agentury pro energii (IEA) Nobuo Tanaka varoval Německo před samostatným odchodem od jaderné energie. V pondělí o tom informovala agentura Reuters s odvoláním na rozhovor Tanaky pro list Financial Times Deutschland.

Číst dál...

REKLAMA