Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Jaderná

VIDEO: Víc než polovina lidí má kvůli havárii jaderné elektrárny Fukušima obavy o své zdraví

fukushima
Určité obavy o své zdraví nebo svých blízkých v souvislosti s havárií japonské jaderné elektrárny Fukušima pociťuje více než polovina Čechů (60 procent). Vyplývá to z průzkumu, který v úterý zveřejnilo CVVM.

Číst dál...

Jadernou elektrárnu Temelín navštívilo už 400 tisíc lidí

temelin12
Jubilejním 400 tisícím návštěvníkem jaderné elektrárny Temelín se v úterý stala studentka 3. ročníku Střední odborné školy COP Sezimovo Ústí Lenka Kučerová. Agentuře Mediafax to řekl mluvčí elektrárny Marek Sviták.

Číst dál...

Německo by mělo uspíšit odchod od jaderné energetiky, tvrdí ministr životního prostředí

temelin12
Německo by mělo uzavřít své jaderné elektrárny rychleji, než plánovalo, uvedl tamní ministr životního prostředí Norbert Röttgen poté, co Křesťanskodemokratická unie (CDU) o víkendu neuspěla ve volbách v Bádensku-Württembersku. V pondělí o tom informovala agentura Reuters.

Číst dál...

VIDEO: JE Dukovany odstaví 4. blok, na vině je netěsnost v potrubí

dukovany_ikonaJaderná elektrárna Dukovany v pátek odstaví 4. reaktorový blok z důvodu opravy netěsnosti na trase potrubí. Informoval o tom mluvčí elektrárny Petr Spilka. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEO S UNIKÁTNÍMI ZÁBĚRY Z VÝSTAVBY JE DUKOVANY.

Číst dál...

Průzkum: Češi jaderným elektrárnám důvěřují, ale přiklánějí se k ověření jejich bezpečnosti

temelin
Obavu z jaderné energetiky v současnosti nepociťuje 54 procent občanů a téměř 55 procent lidí se za účelem zvýšení energetické soběstačnosti vyslovilo pro navýšení kapacit jaderných elektráren. Vyplývá to z výsledků průzkumu, který v úterý zveřejnila společnost SANEP.

Číst dál...

REKLAMA