Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Lifestyle

VIDEO: Petr Janoušek z Jihlavy má neobvyklou zálibu - meteorologii

meteorolog_600x200
Počasí a jeho extrémní výkyvy teplot, to je vášeň třicetiletého Petra Janouška z Jihlavy. Sice pracuje jako skladník na poště, ale už od mládí je nadšeným amatérským meteorologem. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ O AMATÉRSKÉM METEOROLOGOVI PETRU JANOUŠKOVI Z JIHLAVY!

Číst dál...

České Budějovice vyhlásily dotační program na ochranu životního prostředí

dotace_penize
České Budějovice vyhlásily po středečním schválení radou města dotační program na ochranu životního prostředí. Mluvčí magistrátu Jitka Welzlová řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax, že celkový objem pro letošek bude 500 tisíc korun.

Číst dál...

Na spálení energie z kilogramu cukroví musí člověk strávit nejméně 11 hodin v posilovně

vanocni_cukrovi
Každý Čech o Vánocích sní více než kilogram cukroví. Pro spálení takového množství načerpané energie by nestačilo ani šest hodin běhu či jedenáct hodin strávených v posilovně, varují odborníci na výživu.

Číst dál...

Příbramská školní jídelna obohatila svůj jídelníček o biopotraviny

bio_potraviny
Stravovat se ve školní jídelně dnes rozhodně neznamená jíst nezdravá a nevábně vypadající jídla. Svůj podíl na tom má i projekt BIOškoly, kdy se za podpory Ministerstva zemědělství České republiky do jídelen zavádějí potraviny z ekologického zemědělství, tzv. biopotraviny. Na Příbramsku se jako první do projektu zapojila školní jídelna v ulici K Zátiší.

Číst dál...

REKLAMA