Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Lifestyle

Z raziče se stal potrubářem

okd dl paskov ikona

Břetislav Vašíček uplatnil na novém místě jednu přednost bývalých horníků – zvyk podávat pracovní výkony. Všiml si toho jeho zaměstnavatel a vyslovil poptávku po dalších chlapech ze šachty.

Číst dál...

Práce pro bývalé horníky je málo

uhli

Co naplat, že nezaměstnanost v České republice klesá, když regiony s převahou těžby uhlí to nepociťují. Ubývající pracovní místa v těžebním sektoru stále chybí.

Číst dál...

Podivný obchod ČEZ s exministrem ODS

martinkuba foto ods compressed

Bývalý ministr průmyslu za ODS Martin Kuba se pustil do energetiky. Partnerem mu přitom není nikdo menší než ČEZ. Společný podnik se zaměřuje na menší energetické sítě.

Číst dál...

Americké doly byly vloni nejbezpečnější v historii

usa compressed ikona

Ve Spojených státech došlo v roce 2016 k 25 smrtelným pracovním úrazům. To je nejlepší vysledek od začátku statistiky. Již předloňských 29 obětí přitom znamenalo rekord. Ve více než 13 tisících amerických dolech a lomech pracuje přibližně 330 tisíc zaměstnanců.

Číst dál...

Elektrárny Opatovice podpořily Východočeské divadlo

eop podporily vychodoceske divadlo EGTV ikona iuhli EOP.CZ

U příležitosti zahájení GRAND Festivalu smíchu podpořila společnost Elektrárny Opatovice (EOP) Východočeské divadlo v Pardubicích částkou 180 tisíc korun. Podpora divadla vychází z dlouhodobé strategie financování regionálních projektů a institucí, se kterými EOP spolupracuje.

Číst dál...

REKLAMA