Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Lifestyle

VIDEO: Plyn má před sebou velkou budoucnost

plyn varic

Hlavním tématem odborné konference Českého plynárenského svazu, která se konala na začátku listopadu v Praze, byla budoucí role plynárenství ve světovém i celoevropském kontextu, nové trendy v plynárenství a uplatnění zemního plynu v energetickém mixu.

Číst dál...

Děti z Libiše vypustily do Labe dalších 400 kilogramů ryb. Letos již podruhé.

unipetrol vysad kapru energy ikona

Po úspěšném jarním vysazení rybích násad do největší české řeky Labe vypustilo šest desítek dětí ze základní školy v Libiši do jejích vod dalších 400 kilogramů ryb. I na podzim tak v Labi našli nový domov mladí kapři, líni a amuři.

Číst dál...

Sev.en Energy završuje transformaci – do čela holdingu přichází Luboš Pavlas

elektricke napeti

Skupina Sev.en Energy Pavla Tykače završuje svoji několikaměsíční transformaci. Do pozice CEO nově strukturovaného holdingu se k 1. 10. 2018 postaví Luboš Pavlas. V čele elektrárny Sev.en EC ve Chvaleticích ho vystřídá Václav Matys.

Číst dál...

Draci hlídají princeznu v Mašince, může za to ČEZ Teplárenská

teplarna01

Že nevíte, kde mají draci své doupě a hlídají zakletou princeznu, která se stále usmívá? Zkuste se jít podívat do mateřinky Mašinka v Jirkově Na Borku. Od čtvrtka 21. června tam najdete obojí. Postarali si o to zaměstnanci společnosti ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ. Dokázali tak, že pro někoho na první pohled nepraktické trubky sloužící k odvětrávání šachty s tepelnými rozvody se mohou ve finále přeměnit v hezkou věc. A když se nacházejí v dětském prostředí, tak jak jinak než v něco, co připomíná pohádku.

Číst dál...

PVK loni odhalily černé odběry za dva milióny korun

penize rozpocet

Dva milióny korun nafakturovaly Pražské vodovody a kanalizace v loňském roce zákazníkům za nelegální odběry pitné vody a černou produkci odpadních vod. V sumě jsou zahrnuté i náklady na přešetření, způsobené škody a sankce ve výši čtvrt miliónu korun.

Číst dál...

REKLAMA