Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Pitná voda

MRAZY UDEŘILY: Pozor na zamrzlé vodoměry

vodne_stocne_cenaAž třicet stupňů pod bod mrazu mají klesnout v nejbližších dnech teploty na jihu Čech. Ledové dny mohou lidem přichystat nepříjemné překvapení v podobě zamrzlého vodoměru. Jen za poslední rok řešili zaměstnanci vodohospodářské společnosti ČEVAK více než 500 případů. 

Číst dál...

VIDEO: Výstava Vodní kapky představuje v Chrudimi projekt na obnovu afrických studní

vodni_kapky_11_ikona

To, že proud vody tryskající z otevřeného kohoutku, nemusí být všude samozřejmostí má ukázat výstava Vodní Kapky, která začala v září v divadle v Chrudimi. Výstava představuje stejnojmenný charitativní projekt společnosti Energie AG Bohemina, který v africkém Kongu pomáhá zlepšovat přístup tamějších obyvatel k pitné vodě. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE REPORTÁŽ Z VERNISÁŽE VÝSTAVY A ZÁBĚRY Z AFRICKÉHO KONGA, KDE SE STUDNY DÍKY PROJEKTU OPRAVUJÍ.

Číst dál...

VIDEO ROZHOVOR: Jihlava hledá provozovatele pro svoje vodovody a kanalizace

voda
Jihlava chce mít svoje vodovody a kanalizace pod kontrolou. Rada města schválila zadání koncesního projektu na provoz vodohospodářské infrastruktury, výsledkem bude výběr nového provozovatel vodovodní a kanalizační sítě. VÍCE O KONCESNÍM ŘÍZENÍ NA NOVÉHO PROVOZOVATELE VODOVODŮ A KANALIZACÍ V JIHLAVĚ PROZRADIL NÁMĚSTEK PRIMÁTORA PETR POSPÍCHAL!

Číst dál...

VIDEO: Projekt Vodní kapky se prezentuje výstavou ve Svitavách

vodni_kapky_kongo_ikonaŽivotní situaci obyvatel Konga, kterým pomáhá unikátní projekt Vodní kapky, přibližuje výstava, která je nyní k vidění ve svitavském centru Fabrika. Humanitární projekt Vodní kapky vznikl v roce 2007 v Rakousku. Nyní už je ale zaběhlým projektem, na kterém společně spolupracuje Diecézní charita České Budějovice a společnost Energie AG Bohemia.

Číst dál...

Vodné a stočné na Zlínsku od nového roku podraží

vodne_stocne
Obyvatelé zlínského regionu musejí od nového roku počítat s mírným zvýšením ceny vodného a stočného. Agentuře Mediafax to řekl předseda představenstva firmy Vodovody a kanalizace Milan Soldán.

Číst dál...

REKLAMA