Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Voda

Vodárenská soustava východní Čechy nutně potřebuje modernizovat. Pomoci by měl stát

voda

Životnost klíčového přivaděče pitné vody Teplice nad Metují – Hradec Králové se velmi rychle blíží k okamžiku nutné rekonstrukce. Příprava rekonstrukce klíčového přivaděče vody, který slouží k zásobení více než 300 tisíc obyvatel, by měla být zahájena co nejdříve. Shodli se na tom zástupci vodárenských společností Vodovody a kanalizace Hradec Králové a Vodovody a kanalizace Náchod na společném jednání dne 12. října 2017 v Hradci Králové.

Číst dál...

Vodárny Kladno – Mělník vstupují do společnosti Středočeské vodárny

vodarny kladno melnik stredoceske vodarny TZ ikona EGTV

Středa 27. září se stala klíčovým dnem pro akcionáře společnosti Vodárny Kladno – Mělník (VKM). Na základě v tento den podepsané dohody odkupuje VKM od společnosti Veolia třetinový podíl společnosti Středočeské vodárny (SVAS). Záměr nabytí akcií SVAS musí ještě definitivně potvrdit valné hromady obou společností.

Číst dál...

Čáp: Pokušení managementu Technických služeb bylo větší než loajalita k městu

voda

Bývalý náměstek primátora Českých Budějovic Zdeněk Čáp v rozhovoru mluvil i o tom, jak čtyřikrát vyměnili ředitele technických služeb, až se nakonec rozhodli vypsat výběrové řízení na soukromého provozovatele. Prozradil také, jak tento krok s odstupem času hodnotí.

Číst dál...

Paleoekolog Pokorný: Čistá příroda je do jisté míry kulturním artefaktem

voda

O tom, že egyptská poušť nebyla vždycky pouští a proč jsou složité společnosti pokaždé ve stavu ohrožení, se v rozhovoru pro zpravodajský server oVodarenstvi.cz rozpovídal významný český paleokolog Petr Pokorný.

Číst dál...

KOMENTÁŘ: Ani kapku nazmar, ale jaká bude skutečnost?

vodaV posledních několika týdnech snad neuplyne den, aby z médií na čtenáře, diváka, či posluchače nevyskočila zpráva o historicky nejúspěšnějším programu Ministerstva životního prostředí – Dešťovce.

Číst dál...

REKLAMA