Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Vytápění

HN: Energetický a průmyslový holding má zájem o koupi Plzeňské teplárenské

teplarna
Druhá největší česká energetická firma, Energetický a průmyslový holding (EPH), by ráda podle šéfa holdingu Daniela Křetínského koupila Plzeňskou teplárenskou. Píší o tom ve svém vydání Hospodářské noviny (HN).

Číst dál...

Strakonická teplárna rekonstruuje technologii za půl miliardy korun

teplarna
Rekonstrukcí technologií za téměř půl miliardy korun prochází Teplárna Strakonice. Jak pro agenturu Mediafax uvedla mluvčí města Irena Malotová, obnova zařízení bude pokračovat do roku 2013.

Číst dál...

Beskydské obce budou jednat s OKD o odstranění těžních věží v Dole Frenštát

tezni_veze
Obce na Frenštátsku mají další naději, že se jim podaří zbavit se hrozby těžby uhlí v Dolu Frenštát. Jak informoval agenturu Mediafax starosta obce Trojanovice Jiří Novotný (nez.), mnohé objekty dolu včetně těžních věží jsou černé stavby a obec požaduje jejich odstranění.

Číst dál...

Teplo z krematoria ohřeje Angličanům vodu v bazénu

plavecky_bazen
Zastupitelstvo městečka Redditch v Anglii schválilo projekt ohřevu vody ve veřejném bazénu teplem z místního krematoria. Informuje o tom v úterý agentura AFP. Městský úřad si od projektu slibuje, že sníží výdaje za energii potřebnou k ohřívání vody v bazénu. Práce na teplovodu by měla začít v nejbližších měsících.

Číst dál...

Trutnovská nemocnice bude mít za 26 milionů nové zateplení svých budov

nemocnice_trutnov
Nové zateplení získají do příští zimy dvě budovy v areálu trutnovské nemocnice. Většinu nákladů ve výši 26 milionů korun na tento projekt dostane Královéhradecký kraj z Evropské unie, řekl ve středu agentuře Mediafax mluvčí Královéhradeckého kraje Jiří Hošna.

Číst dál...

REKLAMA