Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Stavební veletrhy v Brně se opět zaměří na úspory energií

stavebni_veletrhy_brno
Stavební veletrhy, které se na brněnském výstavišti uskuteční příští rok na jaře, se opět zaměří na úspory energií. Jak Mediafax informovala marketingová manažerka veletrhu Jana Tyrichová, akce se i v novém roce uskuteční spolu s veletrhem nábytku Mobitex.

Podle pořadatelů tak vzniká ucelený komplex veletrhů, který zahrnuje všechny obory stavebnictví, technického zařízení budov a vše o bydlení, tj. nábytku a interiérovém vybavení.

Tématem číslo jedna se stane tzv. Green Building. "Zahrnuje například témata úspor energií, alternativních zdrojů energie, nebo vytápěcí techniky. Dotýká se oblasti technického zařízení budov, zdících a izolačních materiálů, oken, dveří, konstrukčních systémů a ostatních stavebních materiálů," sdělila Tyrichová. Úspory energií obecně byly zajímavé pro 83 procent návštěvníků Stavebních veletrhů Brno 2010.

REKLAMA

Stavební veletrhy, které se na brněnském výstavišti uskuteční od 12. do 16. dubna 2011, zahrnují 16. mezinárodní stavební veletrh IBF a 12. mezinárodní veletrh technických zařízení budov SHK. Souběžně s nimi se bude konat Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového vybavení Mobitex, Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech Urbis Invest a Mezinárodní veletrh komunálních technologií a služeb Urbis Technologie. Návštěvníkům budu k dispozici i celoroční přehlídka montovaných, kompletně vybavených rodinných domů Eden

Letos na stavebních veletrzích v Brně včetně Mobitexu vystavovalo 1051 firem z 18 zemí. Expozice zabraly plochu o rozloze bezmála 38 tisíc metrů čtverečních. Na výstaviště si našlo cestu přes 80 tisíc návštěvníků.

zdroj: MEDIAFAX

REKLAMA