Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Lifestyle

Veolia pomohla ochrannými štíty pro zdravotníky

pocitac klavesniceTisíc kusů transparentních ochranných štítů pro zdravotníky v nemocnicích věnovala Zlínskému kraji společnost Veolia prostřednictvím Moravské vodárenské.

Číst dál...

Vodohospodáři dali k dispozici domovu pro seniory ochranné prostředky

KHP respiratory Luskova energyStovky respirátorů a jednorázových roušek poskytla ze svých zásob vodárenská společnost Královéhradecká provozní a.s. domovu pro seniory v Hradci Králové. Reagovala tak na hrozící nedostatek ochranných pomůcek u pracovníků sociálních služeb, na který upozornila viceprezidentka Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a ředitelka Domova U Biřičky v Hradci Králové Daniela Lusková. 

Číst dál...

Vodohospodáři pomáhají městům zvládnout koronavirovou krizi

predani sek Kladno Ikona 1

Půl milionu korun dostalo město Kladno od společnosti Veolia, hlavního akcionáře Středočeských vodáren, a.s. (SVAS), na opatření souvisejících s koronavirovou krizí. Další peníze pro města Mělník, Kralupy nad Vltavou a Neratovice mezi sebou vybrali členové vedení vodárenské společnosti a jejich dodavatelé.

Číst dál...

Kladenští vodohospodáři pomáhají seniorům

rozvoz stredoceske seniorum

Vedení vodohospodářské společnosti Středočeské vodárny a.s. již od minulého týdne spustilo službu pro své bývalé zaměstnance, kteří jsou v seniorském věku a patří v době současné pandemie do nejvíce ohrožené skupiny obyvatelstva.

Číst dál...

Lidé mohli poprvé vidět interiér Kladenského vodojemu

voda

Kladenský vodojem se prvním návštěvníkům otevře už v druhé polovině letošního roku. V ranním vysílán Seznam TV to uvedl technický ředitel Veolia Česká republika Bohdan Soukup. Prostřednictvím tří živých vstupů Seznam TV mohli lidé poprvé spatřit unikátní interiéry rekonstruovaného vodojemu.

Číst dál...

REKLAMA