Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Ceny vody

Vodárny Kladno – Mělník vstupují do společnosti Středočeské vodárny

vodarny kladno melnik stredoceske vodarny TZ ikona EGTV

Středa 27. září se stala klíčovým dnem pro akcionáře společnosti Vodárny Kladno – Mělník (VKM). Na základě v tento den podepsané dohody odkupuje VKM od společnosti Veolia třetinový podíl společnosti Středočeské vodárny (SVAS). Záměr nabytí akcií SVAS musí ještě definitivně potvrdit valné hromady obou společností.

Číst dál...

Čáp: Pokušení managementu Technických služeb bylo větší než loajalita k městu

voda

Bývalý náměstek primátora Českých Budějovic Zdeněk Čáp v rozhovoru mluvil i o tom, jak čtyřikrát vyměnili ředitele technických služeb, až se nakonec rozhodli vypsat výběrové řízení na soukromého provozovatele. Prozradil také, jak tento krok s odstupem času hodnotí.

Číst dál...

Nechejme soukromé a veřejné subjekty soutěžit a vyberme nejlepšího

fakta o vode TZ ikona egtv

Seminář Fakta o vodě v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, na kterém se sešli zástupci provozovatelů vodohospodářské infrastruktury, odborníci a akademici, se zaměřil na odbornou debatu o modelech provozování infrastruktury a přednostech či nevýhodách jednotlivých provozních modelů.

Číst dál...

VIDEOROZHOVOR: Na Rychnovsku vyjednávají obce o ceně vody společně

vodne_stocne

Obce a města na Rychnovskou vyjednávají o ceně vodného a stočného společně. Jaké výhody může mít tento model? Na otázky Energy TV odpovídá starosta Rychnova nad Kněžnou Jan Skořepa. ROZHOVOR NAJDETE UVNITŘ ČLÁNKU.

Číst dál...

Voda v Českých Budějovicích podraží o 1,7 procenta

vodne_stocne_cena
Lidé v Českých Budějovicích budou mít od dubna vodné a stočné o 1,7 procenta dražší. Cena se zvýší na 60,94 koruny bez DPH za kubík a zdražení schválila rada města, informoval novináře ve čtvrtek primátor Juraj Thoma (HOPB).

Číst dál...

REKLAMA