Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Energie

Cena tepla a teplé vody v Milevsku vzroste o šest procent

teplo_radiator

Cena tepla a teplé vody v Milevsku na Písecku vzroste od ledna 2012 průměrně o šest procent. Agenturu Mediafax o tom v úterý informoval starosta Zdeněk Herout (ODS).

Číst dál...

PRŮZKUM: Cena elektřiny je už tradičně tím nejsilnějším důvodem pro nespokojenost

penize_rozpocetPodle průzkumu agentury Factum Invenio s názvem Veřejnost a elektřina 2011 je tím nejsilnějším důvodem pro nespokojenost už tradičně cena elektrické energie. Agentura o tom informovala v úterý.

Číst dál...

E.ON mění ceny elektřiny pro příští rok, průměrně vzrostou o 0,1 procenta

elektricke_napetiSpolečnost E.ON mění ceny elektřiny pro příští rok, oproti letošku elektřina průměrně zdraží o 0,1 procenta. Společnost však ve čtvrtek uvedla, že domácnosti přesto ušetří.

Číst dál...

Poslanci sladili podporu pro obnovitelné zdroje, kontroverzní přílepek neprošel

snemovnaPři závěrečném čtení odsouhlasili poslanci novelu zákona o podporovaných zdrojích energie, směřuje nyní do Senátu. Přílepek, který by umožňoval zábory zemědělské půdy z půdního fondu bez poplatků pro developery, poslanci neodsouhlasili.

Číst dál...

E.ON se bude soudit s německou vládou kvůli odchodu od jaderné energie

jaderna_elektrarna_ikona

Energetický gigant E.ON podá u německého ústavního soudu stížnost proti rozhodnutí vlády o odchodu od jaderné energie. Informovala o tom ve čtvrtek agentura Reuters s odvoláním na list Financial Times Deutschland.Společnost chce předložit stížnost k německému ústavnímu soudu ještě do konce tohoto roku a bude žádat kompenzace od německé vlády, uvedl list s odvoláním na informace nejmenovaných zdrojů.

Číst dál...

REKLAMA