Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Zajímavosti

Veolia pomohla ochrannými štíty pro zdravotníky

pocitac klavesniceTisíc kusů transparentních ochranných štítů pro zdravotníky v nemocnicích věnovala Zlínskému kraji společnost Veolia prostřednictvím Moravské vodárenské.

Číst dál...

Vodohospodáři pomáhají městům zvládnout koronavirovou krizi

predani sek Kladno Ikona 1

Půl milionu korun dostalo město Kladno od společnosti Veolia, hlavního akcionáře Středočeských vodáren, a.s. (SVAS), na opatření souvisejících s koronavirovou krizí. Další peníze pro města Mělník, Kralupy nad Vltavou a Neratovice mezi sebou vybrali členové vedení vodárenské společnosti a jejich dodavatelé.

Číst dál...

Kladenští vodohospodáři pomáhají seniorům

rozvoz stredoceske seniorum

Vedení vodohospodářské společnosti Středočeské vodárny a.s. již od minulého týdne spustilo službu pro své bývalé zaměstnance, kteří jsou v seniorském věku a patří v době současné pandemie do nejvíce ohrožené skupiny obyvatelstva.

Číst dál...

Lidé mohli poprvé vidět interiér Kladenského vodojemu

voda

Kladenský vodojem se prvním návštěvníkům otevře už v druhé polovině letošního roku. V ranním vysílán Seznam TV to uvedl technický ředitel Veolia Česká republika Bohdan Soukup. Prostřednictvím tří živých vstupů Seznam TV mohli lidé poprvé spatřit unikátní interiéry rekonstruovaného vodojemu.

Číst dál...

VIDEO: Plyn má před sebou velkou budoucnost

plyn varic

Hlavním tématem odborné konference Českého plynárenského svazu, která se konala na začátku listopadu v Praze, byla budoucí role plynárenství ve světovém i celoevropském kontextu, nové trendy v plynárenství a uplatnění zemního plynu v energetickém mixu.

Číst dál...

REKLAMA