Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Biomasa

V Alternátoru vyroste les. Ukáže využití biomasy

les EGTV ALTERNATOR

V Ekotechnickém centru Alternátor, které se nachází v prostorách bývalé třebíčské Baťovy továrny, se návštěvníci budou moci brzo projít lesem. Ovšem ne tak ledajakým – tento „vyroste“ přímo v budově Alternátoru a poslouží jako názorná edukační pomůcka.

Číst dál...

V Šumicích na Brněnsku bioplynová stanice nebude

bioplynova_stanice
Bioplynová stanice za 120 milionů v Šumicích na Brněnsku nebude. Investor Goodwill Property Investment odstoupil od výstavby, řekl ve čtvrtek agentuře Mediafax David Täuber, místopředseda představenstva firmy.

Číst dál...

Bioplynovou stanici plánují zemědělci z obce Popice na Břeclavsku

bioplynova_stanice_02
Vystavět novou bioplynovou stanici chtějí ve svém areálu zemědělci v obci Popice na Břeclavsku. Záměr a jeho vliv na životní prostředí posuzují úředníci jihomoravského kraje, uvádí se v internetovém systému EIA.

Číst dál...

Stavbu bioplynové stanice v obci Nížkovice na Vyškovsku kraj schválil

bioplynova_stanice
Vystavět novou bioplynovou stanici plánují zemědělci v obci Nížkovice na Vyškovsku; záměr už posvětili úředníci jihomoravského kraje. Agentura Mediafax to v neděli zjistila z internetového systému EIA.

Číst dál...

Na veletrhu Aqua-therm Praha bude vystavovat více než 250 firem

aquatherm

Na letošním ročníku veletrhu Aqua-therm Praha se chystá vystavovat více než 250 firem. Brány letňanského výstaviště budou pro návštěvníky otevřeny od 23. do 27. listopadu.

Číst dál...

REKLAMA