Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Lifestyle

Tábor chce zavést pravidelné pořádání farmářských trhů

zelenina
Jihočeský Tábor hodlá pravidelně zavést takzvané farmářské trhy. Jak agentuře Mediafax řekl starosta Jiří Fišer (T2020), nyní se hledá vhodná lokalita pro konání akce, a také provozovatel, který by si organizování akce vzal pod svou správu.

Číst dál...

Příroda jako spojovací můstek mezi žáky a seniory

priroda
V dnešní době se zdá, že propast mezi generací dětí a seniorů je velmi hluboká, přesto si obě tyto skupiny mají co nabídnout. Když se skloubí radost a energie jedněch se zkušenostmi druhých, může vzniknout vztah, který je obohacující pro všechny. A právě příroda je ideální skálou, na které je možno stavět.

Číst dál...

Do hornorakouského Welsu míří Veletrh úspor energií

solarni_energie_01
Ve dnech 2.– 6. března 2011 se bude v hornorakouském Welsu konat jeden z největších veletrhů úspor energií a zelené energie v Evropě – Veletrh úspor energií (Energiesparmesse).

Číst dál...

VIDEO: Petr Janoušek z Jihlavy má neobvyklou zálibu - meteorologii

meteorolog_600x200
Počasí a jeho extrémní výkyvy teplot, to je vášeň třicetiletého Petra Janouška z Jihlavy. Sice pracuje jako skladník na poště, ale už od mládí je nadšeným amatérským meteorologem. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ O AMATÉRSKÉM METEOROLOGOVI PETRU JANOUŠKOVI Z JIHLAVY!

Číst dál...

České Budějovice vyhlásily dotační program na ochranu životního prostředí

dotace_penize
České Budějovice vyhlásily po středečním schválení radou města dotační program na ochranu životního prostředí. Mluvčí magistrátu Jitka Welzlová řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax, že celkový objem pro letošek bude 500 tisíc korun.

Číst dál...

REKLAMA