Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Lifestyle

VIDEO: Lidé mohou v Třebíči třídit biologicky rozložitelný komunální odpad

kontejner_03egtv
V okrajových částech Třebíče se během dubna objevily velkoobjemové kontejnery na biologicky rozložitelný komunální odpad. Ten bylo dosud možné odkládat pouze do tří sběrných dvorů.

Číst dál...

VIDEO: Jihlavské náměstí se na dva dny proměnilo v les

roklesu_egtv-iko2
S velkým úspěchem se setkala dvoudenní oslava Mezinárodního roku lesů na Masarykově náměstí v Jihlavě. Magistrát zde se svými partnery připravil atraktivní program z prostředí lesního hospodářství a života v přírodě vůbec.

Číst dál...

VIDEO: In-line brusle z PET lahví a jiné výrobky z odpadu můžete vidět v jihlavské radnici

vystava_brana_recyklace_iko
Výstava Brána recyklace II. provede návštěvníky světem recyklace odpadů, ve kterém se běžně pohybujeme, aniž si to třeba uvědomujeme. Výrobky s obsahem recyklátu jsou všude kolem nás.

Číst dál...

VIDEO: Jihlava nabízí domácí kompostéry, i dva do jedné domácnosti

komposter
Město Jihlava opět poskytuje domácí kompostéry za zvýhodněnou cenu. Občan s trvalým pobytem v Jihlavě nebo v příměstských částech má možnost si na odboru životního prostředí jihlavského magistrátu podat žádost až o dva domácí kompostéry. Žadatel za jeden kompostér zaplatí formou jednorázového ročního nájemného částku 150,- Kč. Po roce přejde kompostér do vlastnictví žadatele.

Číst dál...

VIDEO: Jihlava oslavila Den Země

den_zeme_01_iko-energy
Dva dny před datem, kdy svět slaví Den Země (22.dubna), oslavila tento svátek věnovaný Zemi i Jihlava. Masarykovo náměstí zaplavily stánky, kde se lidé mohli dozvědět něco více o dopadu ničení životního prostředí, ale především o možných cestách řešení. 

Číst dál...

REKLAMA