Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Lifestyle

Podivný obchod ČEZ s exministrem ODS

martinkuba foto ods compressed

Bývalý ministr průmyslu za ODS Martin Kuba se pustil do energetiky. Partnerem mu přitom není nikdo menší než ČEZ. Společný podnik se zaměřuje na menší energetické sítě.

Číst dál...

Americké doly byly vloni nejbezpečnější v historii

usa compressed ikona

Ve Spojených státech došlo v roce 2016 k 25 smrtelným pracovním úrazům. To je nejlepší vysledek od začátku statistiky. Již předloňských 29 obětí přitom znamenalo rekord. Ve více než 13 tisících amerických dolech a lomech pracuje přibližně 330 tisíc zaměstnanců.

Číst dál...

Elektrárny Opatovice podpořily Východočeské divadlo

eop podporily vychodoceske divadlo EGTV ikona iuhli EOP.CZ

U příležitosti zahájení GRAND Festivalu smíchu podpořila společnost Elektrárny Opatovice (EOP) Východočeské divadlo v Pardubicích částkou 180 tisíc korun. Podpora divadla vychází z dlouhodobé strategie financování regionálních projektů a institucí, se kterými EOP spolupracuje.

Číst dál...

Bloger se vysmál zeleným

uhli

Strana zelených opět zaútočila na uhelné elektrárny. Použila však fotku Ostravy, kde žádné nejsou. To pobavilo blogera Marka Hurta.

Číst dál...

Energiewende brzdí kapitálové výdaje firem

euro curreny wiki e1438846134356 compressed

Německý obrat v energetice (Energiewende) působí jako brzda kapitálových výdajů, zejména u společností s vysokou spotřebou energie. Ty totiž nevědí, co mohou očekávat.

Číst dál...

REKLAMA