Video

REKLAMA

Partnerské weby

LOGO_vysocina_chutna

Lifestyle

Dodavatelé nestíhají, rekonstrukce se protáhne

iUHLI chvaletice elektrarna vonka ikonaOprava 3. a 4. bloku chvaletické elektrárny zřejmě nabere několikaměsíční zpoždění. Původně měla být dokončena do konce roku 2016. Důvodem jsou potíže na straně smluvních partnerů generálního dodavatele, kterým je Královopolská RIA.

Číst dál...

Zraněný horník je ve vážném stavu

uhli tezba ikona freeimagescom

Ve Fakultní nemocnici v Ostravě-Porubě stále zůstává horník, který byl zraněn při pátečním důlním otřesu. Jeden ze čtenářů iUHLI.cz obvinil mluvčího OKD Iva Čelechovského ze zlehčování jeho zdravotního stavu.

Číst dál...

Bílina vzdala hold horníkům

uhli tezba ikona freeimagescom

Mírové náměstí v Bílině hostilo o víkendu tradiční oslavu Dne horníků. Kromě předsedy představenstva Severočeských dolů Ivo Pěgřímka a starosty města a hejtmana Oldřicha Bubeníčka horníkům prostřednictvím kněze požehnala také svatá Barbora.

Číst dál...

Caterpillar chce propustit dva tisíce lidí

uhli tezba ikona freeimagescom

Největší výrobce zemních strojů a zařízení pro těžební průmysl oznámil, že hodlá uzavřít svůj závod v belgickém Gosselies. Tento bolestivý záměr je součástí loňského restrukturalizačního plánu společnosti, který má připravit o práci 10 tisíc zaměstnanců.

Číst dál...

Uhlí pomohlo nakrmit tisíce dětí

uhli tezba ikona freeimagescom

Lepší nálada, větší aktivita a výrazné zlepšení školní docházky. To je výsledek projektu „Obědy pro děti“, do kterého je od roku 2013 zapojená i organizace Women for women manželů Pavla a Ivany Tykačových.

Číst dál...

REKLAMA